Termín & cena

Objednejte se na tel. čísle: +420 725 280 936
(Termíny jsou domlouvány pouze během každé středy mezi 12.00 a 16.00 hodinou).

První konzultace trvá přibližně 45 minut. Při setkání si prohlédnu obě Vaše dlaně, abych aspekty chiromantie uvedl do souvislostí se samotným horoskopem. Poté načrtnu schéma Vašeho horoskopu a interpretuji jej. Příprava samotného horoskopu mi zabere jeden až dva dny. 

Konzultace trvá přibližně dvě hodiny a poplatek za ni činí 4750 Kč.

Pro občany, kteří nežijí v České republice se konzultace uskutečňuje přes Skype a / nebo telefonicky. V tomto případě je cena následující:  200 Euro nebo 250 Dolarů za každé sezení.

 

 

 

PROHLÁŠENÍ

Využíváním a přístupem k mým službám, a/nebo poptáním a/nebo nabytím astrologického výkladu, konzultace a/nebo mého doporučení, souhlasíte souhlasíte s tím, že jsem oproštěn jakékoliv odpovědnosti. Požadováním mých služeb, souhlasíte, že přebíráte plnou odpovědnost za jakékoliv důsledky Vašeho jednání při používání informací, mnou poskytnutých. Veškerá doporučení, informace nebo konzultace získané písemně, ústně, telefonicky, prostřednictvím telekonference, videokonference, e mailu nebo prostřednictvém osobní konzultace jsou vypočítány za použití astrologie na základě správnosti údajů o narození. Mé služby jsou založeny na astrologii, energiích, meditaci a životosprávě a jsou ezoterické povahy. Měli byste proto brát v potaz, že v žádném případě nenaznačuji, že byste neměli konzultovat svého lékaře při uplatňování mých služeb.